İngiltere Muhasebe ve Finans Eğitimi

İngiltere Muhasebe ve Finans Eğitimi

Kariyer seçenekleri, giriş koşulları ve Muhasebe ve Finans için Yüksek Lisans ve Master.

İngiltere Muhasebe ve Finans Eğitimi

Muhasebe ve Finansa Giriş

Muhasebe veya finans alanında bir kariyer elde etmek istiyorsanız, bu program size; iyi pozisyonlarda çalışmanız için kapı açacaktır. Muhasebe ve finans alanındaki pozisyonlar genellikle çok yüksek maaşlıdır, özellikle de iş piyasasında mevcut en karlı kariyer seçenekleri arasında muhasebe bulunmaktadır.

Muhasebe ve Finans Programına mı başvurmak istiyorsunuz?

SI-UK, Muhasebe ve Finansman başvurunuza yardımcı olmak için hazır bulunmaktadır. Bugün işlemlerinize başlayın ve ücretsiz danışmanlığınızı bir SI-UK ofisinden veya Skype üzerinden almak için bizimle irtibata geçin.

İngiltere'de Muhasebe ve Finans programları, ekonomi, matematik, siyaset bilimi, psikoloji ve sosyoloji konularında benzersiz perspektifler ve bilgiler kazanmanıza yardımcı olacaktır. Öğrenciler, finansal bilgilerin nasıl hazırlanacağı ve yorumlanacağının yanı sıra, temel finansal uygulama hakkında teorik ve pratik bir anlayış kazanmayı öğreneceklerdir.

Muhasebe ve Finans alanında kariyer

Muhasebe ve Finans mezunları, mezuniyet sonrası geniş bir pozisyon ve meslek alanına geçebilirler. Muhasebe ve Finans kariyer seçenekleri arasında; muhasebe, yeminli malimüşavirlik, bankacılık, sigorta komisyonculuğu, finansal danışman, finansal tüccar, yatırım analisti ve vergi danışmanı bulunmaktadır.

Muhasebe ve finans derecelerinin geniş doğası nedeniyle, istihdam olanakları çeşitli şirketler ve sektörlerde mevcuttur. Bunlar, muhasebe firmaları, bankalar, sigorta şirketleri, danışmanlar ve büyük şirketlerden oluşmaktadır.

Muhasebe ve Finans İngiltere Giriş Koşulları

 • Typical International Baccalaureate requirements: Minimum 35 puan
 • Typical A-levels requirements: AAB ve muhasebe, işletme veya matematiğin en az birinde eğitim almak.
 • Typical IELTS requirements: genel olarak 6.5, herhangi bir bileşende 6.0'dan düşük değildir.
IELTS Hazırlık Sınıfları

Muhasebe ve Finans diplomasına başlamadan önce IELTS puanınızı yükseltmeniz gerekiyorsa, bugün orta Londra'da part-time IELTS derslerine kaydolun..

Giriş gereksinimlerinin her Birleşik Krallık üniversitesi için farklı olduğunu lütfen unutmayın..

İngiltere'de Muhasebe ve Finans nerede eğitim alabilirim??

İngiltere'de en iyi Muhasebe ve Finans kursları hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki Guardian 2019 Üniversite Rehberinde ilk on sıralamaya sahip Muhasebe ve Finans üniversiteleri hakkında ayrıntılar bulabilirsiniz.

 1. University of Bath
 2. Loughborough University
 3. University of Leeds
 4. University of Strathclyde
 5. University of Buckingham
 6. University of Exeter
 7. London South Bank University
 8. Nottingham Trent University
 9. University of Warwick
 10. University College London

Muhasebe ve Finans dersleri almak için başvurun

İngiltere'de Muhasebe ve Finans hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bugün ücretsiz danışmanlığınızı ayarlayın. Premium Service'in bir İngiltere üniversitesinden Muhasebe ve Finansman programında en az bir kabul vereceğini garanti altına alın.

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

 • Glasgow Üniversitesi
 • Kent Üniversitesi
 • Oxford Üniversitesi
 • East Anglia Üniversitesi
 • Cambridge Üniversitesi
 • London School of Economics
 • Liverpool Üniversitesi