SI-UK Yöneticilerinden Öğrencilere Mesaj

SI-UK'den Öğrencilere Mesaj

Dwayne Gallagher, Orion Hakim ve Vicki Fox mesaj

SI-UK Eğitim Konseyi

Yöneticilerimizin Mesajı

Değerli Öğrencimiz,

İngiltere’de eğitim almak uluslararası öğrenciler için bir dönüm noktası olabilir. İngiltere üniversitelerinin geleneksel akademik kültürü ve benzersiz dünya standartları kariyer hedefleriniz için sağlam bir temel yaratır.

2006 yılında kuruluşumuzdan beri SI-UK olarak sizin gibi binlerce öğrencinin en iyi İngiliz üniversitelerine kabul edilmesine yardımcı olduk. Bizimle irtibata geçtiğiniz ilk andan itibaren programınıza başlayana kadar her milletten öğrencilerimize kayıtsız şartsız desteğimizle üniversite kabullerinde %98 başarı oranı sağlıyoruz.

Danışmanlarımız süreç boyunca akademik hedeflerinize yönelik olarak en doğru tercihleri yapmanıza yardımcı olmak için özel olarak eğitilirler. Her öğrencinin akademik, kültürel ve sosyal açıdan eşsiz olduğunu düşünüyoruz. Servislerimiz size özel olarak şekillenip, başarılı olmanız için titizlikle tasarlanmıştır.

Dünya çapındaki tüm SI-UK çalışanları adına hayallerinizdeki ve hedefinizdeki okullara kabul edilmenizi diliyoruz. Bu yolda size destek olmak bizim için bir görev olduğu gibi aynı zamanda bir zevktir.

Dwayne Gallagher, Orion Judge, Vicki Fox

SI-UK Yöneticileri.

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi