Warwick Business School MBA The Economist tarafından İngiltere'de en iyi sıralamasına girdi

Güncel Haberler

İngiltere'de bulunan üniversiteler ile ilgili en güncel haberler, İngiltere bursları, bölümleri ve okul sıralamaları. Lisans ve yükseklisans tercihleriniz ile ilgili güncel içerikler.

Warwick Business School MBA The Economist tarafından İngiltere'de en iyi sıralamasına girdi

31 October 2017

The Economist Which MBA? 2017 dünya sıralamasında The Warwick Business School MBA İngiltere sınırları içerisinde en iyi, dünya sıralamasında ise 18. sırada yer aldı.

Warwick Business School Ekonomist’in belirlemiş olduğu en iyi 20 Business School listesinde Avrupa kuruluşu olan 3 okuldan birisidir ve bunun yanı sıra tek İngiliz Business okuludur. Bu sıralama İngiltere’deki “en iyi uzaktan eğitim MBA” ödülünü üçüncü kez almasıyla beraber gelmiştir.

Andy Lockett, WBS Strateji ve Girişimcilik ve Dekan Profesörü: “İngiltere’de en iyi okul olarak gösterilmek okulumuz için gurur vericidir. Bu akademik kadromuzun yoğun çalışması ve öğrencilerimizin başarılarının doğal bir yansımasıdır. Kusursuza ve bilgi birikiminde azami düzeye erişmek için aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz”

Kariyerinizde büyük bir adım atmak istiyor musunuz? Bu büyük adım neden İngiltere’de bir MBA programı olmasın? Bu konuda ayrıntılı bilgi almak ve ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden faydalanmak için SI-UK Ankara ve İstanbul ofislerimize bekliyoruz.

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi