Solent Bir Yıllık Yeni Global MBA Programını Açıkladı

Güncel Haberler

İngiltere'de bulunan üniversiteler ile ilgili en güncel haberler, İngiltere bursları, bölümleri ve okul sıralamaları. Lisans ve yükseklisans tercihleriniz ile ilgili güncel içerikler.

Solent Bir Yıllık Yeni Global MBA Programını Açıkladı

29 October 2018

Solent University, Ocak 2019’dan itibaren öğrenci kabul edecek yeni bir yıllık Global MBA programını açıkladı.

Solent Global MBA öğrencilerin ticaretin farklı alanlarını deneyimlemesini sağlayacak ve mezunlarını modern ticaretin zorlu görevlerinin teşhis ve analizini yapacak gerekli yeteneklerle donatacak. Herhangi bir iş deneyimi aranmamaktadır ve program özellikle ‘ticari yönetim bilgilerini arttırarak, stratejik ve operasyonel yönetimlerini geliştirerek ve en yeni insan kaynakları ve pazarlama becerilerini aşılayarak işletme dünyasında başarılı olmak isteyen yabancı öğrenciler’ için idealdir.

Solent University, Silver Teaching Excellence Framework tarafından başarılı kabul edilen ve bu yılın Milli Öğrenci Anketleri öğrenci memnuniyeti sıralamalarında gelmiş geçmiş en yüksek puanları olan %83’e ulaşmış bir üniversitedir. Solent’in düşük ücretli bu MBA programı yalnızca £15,000’dır ve Ocak 21’de öğrenci alımlarına başlayacaktır.

Eğer Solent University’nin bir MBA programı veya başka bir bölümünde eğitim almak isterseniz, bugün Ankara veya İstanbul ofislerimizden ücretsiz bir danışmanlık randevusu alabilirsiniz.

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi